Ambalajlama-Paketleme

Paketlemenin eşya üzerinde önemli bir rolü vardır. Çankaya evden eve nakliyat olarak bütün elemanlarımız iyi bir eğitim almıştır. Bir eşyaya nasıl ambalaj yapılması gerektiğini çok iyi bilir. Yıllardır kazandığımız tecrübeyle sizlere en özel ambalaj malzemeleriyle hizmet vermekteyiz. Taşıma hizmetinde kullandığımız malzemeler havalı naylon, tek kullanımlık naylon, karton koli, ip, bant, box koliler kullanarak paketleme yapmaktayız.
Çankaya evden eve nakliyat olarak uzman eleman kadromuz ve son model araçlarımızla en iyi firmalardan biri olduğumuzu inanıyoruz. Ev içerisinde marangozumuz eşyalara de monte işlemi yapıldıktan sonra tek tek numaralandırarak paketlenir. Mobilyalarda tek kullanımlık naylon ve havalı naylon kullanmaktayız. Malzemelerimiz kaliteli ve çok sağlamdır. Yeni verdiğimiz her hizmette sıfır ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Malzemeleriz çok sağlam olduğundan dolayı taşıma esnasında çizilme, sürtünme vs. gibi bu tür olaylar meydana gelmeyecektir.
Beyaz eşya grubuna giren buz dolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın gibi eşyalara battaniye ve havalı naylon ile ambalaj yapmaktayız. Kullanılan malzeme kumaş ve karton koli olduğu için eşyanın çabuk zarar görmesi engellenir.
Kırılacak eşya grubuna giren bardak, tabak, vs. malzemeler tek tek Kraft kağıtlarla sarılarak kolilere düzgün bir şekilde yerleştirilir. Kolilerin üzerine kırılacak eşya yazılarak daha güvenli bir şekilde taşınır.
Kanepe koltuk baza gibi mobilyalar havalı naylon ile paketlenir. Kıyafetleriniz özel olarak yatırdığımız elbise dolaplarına asılarak kırışması ve kirlenmesi önlenerek taşınır. Antika eşyalarınız özel olarak geliştirdiğimiz ambalajlama sistemi ile paketlenir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir