Antika eşya nakliyat

Çankaya nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize antika eşya taşımacılığında son model araçlarımız ve deneyimli eleman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Son derece hassas ve düzenli çalışmalarla antika eşya taşımacılığında sizlere sigortalı bir hizmet vermekteyiz. Antika eşyaların hassasiyet ve titizlik gerektiren bir taşıma sistemi olduğunun farkındayız. Bundan dolayı taşıma esnasında hiçbir sorun çıkmadan eşyalarınızın transferi gerçekleştirilir.
Antika eşyalarınız için özel olarak geliştirmiş olduğumuz sistemleri ekipmanları ve kullanacağı malzemeler ile bütün eşyalarınız tek tek paketlenerek sigorta kapsamı altında taşıma işlemi gerçekleştirilir.
Antika eşya taşımacılığı öncesinde müşterimiz kurumumuzu 1 2 gün öncesinde aradığı takdirde ücretsiz eksperimiz adresinize gelir. Adresinize gelen eksperimiz eşyaları inceleyerek ona göre bir taşıma programı hazırlar. Buradaki amaç taşıma günü hiçbir sorun çıkmamasını önlemek ve ne boyutta bir aracın geleceğini kaç personel geleceğini ve ne tür ambalaj malzemesi kullanılacağını belirler. Bu çalışmalar dahilinde eksperimiz müşterimize verilecek hizmet hakkında bilgilendirildikten sonra anlaşma sağlanır ise eşya sigortası yapılır. Firmamızda çalışan bütün elemanlarımız kadrolu elemanlardır. Bütün personelimiz antika eşya taşımacılığı sisteminde deneyimli ve tecrübelidir. 
 
Çankaya nakliyat olarak taşıma günü verilecek hizmetler ;

*Öncelikle eşyada de monte yapılacak bir yer var ise de monte işlemi yapılır. Ardından havalı naylon ve diğer ekipmanlarımız ile paketlenerek elemanlarımız tarafından aracımızda düzenli bir şekilde istiflenir. 
*Kullanmış olduğumuz malzemeler birinci sınıf hiç kullanılmamış malzemelerdir. Kullandığımız malzemeler havalı naylon, tek kullanımlık naylon, ip, bant, battaniyedir. 
*Her bir eşya ambalaj yapıldıktan sonra özel sandıklama sistemi ile taşınır. 
*tüm eşyalarınız alındıktan sonra yeni adrese doğru yola çıkar.
*De monte işlemi gören eşyalarınız yeni adreste monte işlemi tamamlanarak işlem tamamlanır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir