Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılık hizmetinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her türlü gayreti ve çabayı göstermekteyiz. İşinde uzman kadromuz ve ekipmanlarımızda sizlere daha iyi bi hizmet vermek için çalışmaktayız. Banka içerisindeki dosyalarınız özel malzemelerimizle paketlenerek itinalı bir şekilde taşınır. Bu işlemlerle birlikte paketlediğimiz malzemeler numaralandırılarak oluşabilecek sorunların önüne geçilir.
Banka taşımacılık sisteminde disiplin ve düzen en üst seviyededir. Zamanla yarışılır ve yaptığımız işi kusursuz yapmaktayız. Bu nedenle deneyimli eleman kadromuz ve son model araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Bankadan gelen nakliye talebi üzerine ücretsiz eksper gelerek taşınacak olan eşyalara bakar ve ona göre bir taşıma planı hazırlar. Bunun amacı taşıma günü oluşabilecek pürüzlerin önüne geçilmesidir. Böylelikle banka kısa zamanda yeni yerine aktarılır.

Bankacılık sektöründe yer değiştirmenin oldukça zor olduğunun farkındayız. Bundan dolayı firmamız kusursuz ve güvenli hizmet vermektedir. Bankamatik cihazlarının taşınması arşiv dosyaları vs. gibi bütün taşıma hizmetlerinde hızlı ve güvenli çözümler geliştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ücretsiz olarak gelen eksperimiz banka içerisinde bir taşıma planı hazırlar. Müşterimiz verilecek hizmet hakkında bilgilendirildikten sonra müşterimiz hizmeti beğenirse anlaşılır ve taşıma sözleşmesi yapılır.

Çankaya nakliyat olarak taşıma günü verilecek hizmetler

*Para kasaları özel olarak paketlenerek özel halatlarla ve tecrübeli elemanlarla taşınır,
*dolapların de montesi yapılır, daha sonra paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.
*ATM’ler taşınır.
*Kullanılan klasörler özel olarak paketlenir ve üzerlerine etiket yapıştırılır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir