ÇANKAYA NAKLİYAT PARSİYEL EŞYA TAŞIMACILIĞI

Çankaya evden eve nakliyat olarak hemen hemen yurdumuzun bütün illerine bu hizmeti vermekteyiz. Eşyanızın boyutu  ağırlığı ne olursa olsun firmamız zamanında ve güvenilir taşımacılık hizmetini size sunar.

Parça eşya taşımacılığında aldığımız eşyalarla tüm Türkiye’yi gezmekteyiz. Araçlarımız sürekli olmak üzere yurdumuzun bütün illerini gezmektedir. Normal bir taşımacılıkla aynı olan parça eşya taşımacılığı ile hem daha güvenilir hem de daha ekonomik taşınabileceksiniz. Müşterimizin eşyası fazla değilse eğer daha uygun fiyatlara taşınabilir.

Parsiyel eşya taşımacılığı diğer adıyla parça eşya taşımacılığı birden fazla yük olacağından dolayı yükleme ve boşaltma esnasında eşyalarınızın karışabileceğini düşünebilirsiniz. Çankaya evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı gideceği yol güzergahına göre aracımıza sırasıyla yüklemekteyiz. Önceden hazırladığımız listeye göre eşyalarınızı boşaltıp siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Parsiyel eşya taşımacılık konusunda oldukça uzman ve  firmalardan biriyiz. Yarım aracı doldurmayacak eşyalarınızı yurdumuzun tüm illerine itinalı  ve güvenli taşımacılık sağlamaktayız. Haftanın hemen hemen her günü gerçekleştirmiş olduğumuz parsel taşımacılıkta kapıdan aldığımız eşyalarınızı yine kapıya teslim ediyoruz.

5