Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin en iyi markası olan Çankaya nakliyat Asansörlü Nakliyat alanında siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve kaliteli hizmet verebilmek için buradayız. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler sigorta kapsamı içerisindedir. Örneğin fabrika hizmeti almaya karar verdiğinizde hiçbir sorun yaşamadan özenle ve itinayla işinde usta olan eleman kadromuz ile eşyalarınızı alıp son model araçlarımızla nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz özel ekipmanlar ile eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden nakliyesi yapılmaktadır.
Kurumumuzu tercih ettiğinizde sunacağımız hizmetler

*Fabrika içerisindeki makineleriniz uzman elemanlarınız tarafından sökülür ve ardından özel ambalaj malzemelerimizle paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.

*Ofis içerisindeki mobilyaların de montesi yapılır ve mobilya ambalaj malzemeleri ile paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.

*Elektronik eşyalarınız bilgisayar, telefon, fax, yazıcı vs. gibi eşyalarınız tek kullanımlık Kraft kağıtlarla sarılarak kolilere istiflenip taşımaya hazır hale getirilir.

*Fazla ağır olan eşyalarınız asansör yardımıyla aracımıza yerleştirilir.

Çankaya nakliyat olarak müşterilerimize fabrika taşımacılığı sektöründe uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz bütün malzemelerimiz birinci sınıf malzemelerdir. Fabrika içerisindeki bütün malzemeler büyük bir titizlikle taşınmaktadır.