Çankaya evden eve nakliyat olarak kurumumuz siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde ambalajlı, sigortalı ve güvenli bir hizmet vermekteyiz. Firmamızı aradığınız takdirde taşıma işlemi için firmamız tarafından ücretsiz eksper evinize gelir. Evinizde eşyaları incelerek bir taşıma düzeni hazırlar. Bunun amacı taşıma günü hiçbir sorunun yaşanmaması ve taşımaya nasıl bir büyüklükte aracımızın, kaç personelimizin, nasıl ekipman ve malzeme kullanılacağını belirlemektir.
Kurumumuz tarafından taşıma günü verilecekler hizmetlerimiz;
*İlk olarak evinize gelen profesyonel elemanlarımız evinizdeki ufak etek malzemelerinizi kolileyerek ve kolileri isimlendirerek daha güvenli bir taşıma sistem sağlanır.
*Kanepe koltuk gibi eşyalarınız ilk olarak tek kullanımlık naylon ve ardından havalı naylonla paketleyerek taşımaya hazır hale getirilir.


*Beyaz eşya gurubuna giren uz dolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınız battaniye ve ardından havalı naylon ile paketlenir.

*Elbiseleriniz geliştirmiş olduğumuz askılı dolaplar sayesinde kirlenmeden ve kırışmadan transferi gerçekleşir.

*Cam türü eşyalarınız kâğıt ve naylon ile sarılarak elemanlarımız tarafından aracımızda bağlanarak taşınması gerçekleşir.

*Elektronik eşyalarınız naylon ile sarılarak elemanlarımız tarafından kolilere istiflenerek üzerine ‘dikkat kırılacak ‘ eylemi eklenerek taşıma daha güvenli bir hale getirilir.
Şehir içi nakliyat hizmetinde firmamız tarafından hizmet almaya karar verdiğinizde son model araçlarımız tecrübeli elemanlarımız ve en güzel ambalaj malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.