OFİS-BÜRO NAKLİYAT

Çankaya nakliyat olarak firmamız bu güne kadar bir çok iş yerinin ofis taşımacılığı firmamız aracılığıyla gerçekleştirmiştir.  Firmamız tarafından hizmet almaya karar verdiğinizde firmamızı aradığınız takdirde firmamız tarafından ücretsiz olarak eksperimiz evinize gelir. Evinizdeki eşyaları inceleyen eksperimiz  ona göre bir taşıma programı hazırlar. Buradaki tespitin amacı taşıma günü hiçbir pürüzün çıkmaması içindir. Eksperimizin hazırlamış olduğu programa göre nakliye işlemine başlanır.

Ofis büro hizmeti yanda belirtilmiş olduğu gibidir. Ofis içerisinde kullanılan masa sandalye ve dolaplarınız numaralarına göre taşınır. Böylelikle hiçbir karışıklık ve iş kaybı olmadan eşyaların taşınması profesyonel olarak yapılır. Bütün dosyalarınız ve klasörleriniz zarar görmeden ve kirlenmeden tozlanmadan paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.

Ofis içerisinde hiçbir eşyanın zarar görmemesi için bütün eşyalar tek tek sarılarak taşımaya hazır hale getirilir. Her bir eşya parçası önceden belirlenmiş kod numarası ile müşterimizin istediği şekilde elemanlarımız doğrultusunda yüklenir. Elektronik eşyalarınız bilgisayar, monitör, fax gibi malzemeleriniz tek tek sarılarak taşımaya hazır hale getirilir.

Monte ve de monte işlemleri tecrübeli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.  Burada işlemlerin daha düzenli bir şekilde ilerlemesi için eksperimiz elemanlarımızın başında durarak elemanlarımızı yönlendirir.  Bu sayede iş ve zaman kaybı yaşanmadan müşterimiz yeni ofisine yerleşir.

Ofis büro taşımacılık hizmetinde güvenilir ve kaliteli bir hizmet istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınızın güvende olması ve hiçbir iş kaybına uğramadan hizmet almak için kurumumuzu arayabilirsiniz.

8