Para kasası taşıma

Para kasası taşıma deneyim gerektirir. Yapılan küçücük bir hata para kasasının zarar görmesine neden olabilir. Çankaya nakliyat olarak geliştirmiş olduğumuz özel tekniklerle ve kullandığımız özel ambalaj malzemeleriyle para kasasına hiçbir zarar gelmeden taşımaktayız. Kurumumuzda çalışan bütün elemanlar ağır eşyaların nasıl taşınacağı iyi bilmekte ve bunun eğitimini almışlardır. Yaşanacak küçük bir ihtimal kötü yaralanmalara sebep olabilir.
İlk olarak taşınacak olan para kasasının ağırlığı tespit edilir. Kasanın ağırlığına göre kullanılacak olan malzemeler önceden belirlenir. Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce para kasası en güzel şekilde paketlenir. Öncelikle kasa tek kullanımlık naylon ile sarılır. Daha sonra battaniye ve havalı naylon ile sarılarak taşımaya hazır hale getirilir. Kasa deneyimli elemanlarımız tarafından yada asansör yardımıyla taşınır.
Para kasası taşımacılığında geliştirmiş olduğumuz özel teknikler ve özel taşıma araçlarımızla hiçbir zarar görmeden taşıma işlemi gerçekleştirilir. Şirketlerin veya firmaların çoğunun para kasası taşıma işlemini firmamız tarafından yapılmaktadır. Banka kasaları, otel kasaları vs. kasaları taşıyacak ekipmanız mevcuttur.
Taşınacak olan para kasasını çalıştığımız sigorta şirketi tarafından sigortalanır. Oluşabilecek bütün sorunlar sigorta kapsamı içerisindedir. Müşterimize meydana gelebilecek ve kasaya gelebilecek zararlardan karşı sigortalama yapaktayız. Para kasası taşıma hizmetinde siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve en iyi ambalaj malzemelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Para kasası taşımacılığı hizmeti almak istediğinizde sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir